Anayurt Gazetesi
  • Dolar
    5,6620
    Dolar
  • Euro
    6,2844
    Euro
  • Altın
    273,115
    Altın
  • Bist-100
    95.286,18
    Bist-100
  • ADANA
    23/32°
    ADANA
  • ANKARA
    11/22°
    ANKARA
  • ANTALYA
    23/36°
    ANTALYA
  • BURSA
    14/27°
    BURSA
  • ISTANBUL
    17/26°
    ISTANBUL
  • IZMIR
    22/32°
    IZMIR
  • KONYA
    14/24°
    KONYA
Facebook Twitter Linkedin
Whatsapp İhbar Hattı
ANA SAYFA TÜRKİYE DIŞ HABERLER EKONOMİ SPOR MAGAZİN KÜLTÜR-SANAT GÜNCEL-DİZİ DİĞER FOTO GALERİ WEB TV YAZARLAR
Terör örgütü PKK'ya 'Kıran Operasyonu' başlatıldı
Terör örgütü PKK'ya 'Kıran Operasyonu' başlatıldı
Yurt başvuruları başladı
Yurt başvuruları başladı
UEFA'dan Cüneyt Çakır'a görev
UEFA'dan Cüneyt Çakır'a görev
Bakan Pakdemirli: Yanan alan 500 hektar
Bakan Pakdemirli: Yanan alan 500 hektar
HABERLER>SPOR
11 Haziran 2019 Salı - 14:31

Okul Olimpiyatları'nın genç raketleri belirlendi

Okul Olimpiyatları Tenis Turnuvası, Sabahattin Zaim Üniversitesi Kapalı Tenis Kortu’nda Küçükçekmece bulunan İlkokul, Ortaokul ve Liseler arasında yapıldı.Kazananlar madalya ve kupalarını sevinçle havaya kaldırdılar.

Okul Olimpiyatları nın genç raketleri belirlendi

Özgür GÜVENÇ

İSTANBUL(Anayurt)- Okul Olimpiyatları Tenis Turnuvası, Sabahattin Zaim Üniversitesi Kapalı Tenis Kortu’nda Küçükçekmece bulunan İlkokul, Ortaokul ve Liseler arasında yapıldı. Karşılaşmalarda 8 kategoride 60 sporcu yarışırken kazananlar madalya ve kupalarını sevinçle havaya kaldırdılar.

Küçükçekmece Belediyesi tarafından desteklenen genç raketler, 2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları  kapsamında çekişmeli maçlar yaptılar. Karşılaşmalarda; Bilim Koleji, Bahçeşehir Koleji, Bilfen, Etki Koleji,Tema Bahçeşehir, Mektebim okulları kategorilerde madalyaları paylaştı. Bilfen Koleji      sporcuları; minik erkekler, küçük kızlar, küçük erkekler kategorilerinde  ilk üç sırayı hiç bir okula bırakmadı ve bütün madalyaları kazandılar. Dereceye giren sporculara düzenlenen törenle madalya ve kupaları verildi.

Yarışmanın Kazananları ise şunlar oldu: Minik Kızlar; 1'inci Reyyan Uçar (Halkalı Bilim Koleji), 2'inci Elif Gül Çakır (Halkalı Bahçeşehir), 3'üncü Güneş Kalaycı (Halkalı Bahçeşehir). Minik Erkekler; 1'inci Ömer Toper (Bilfen), 2'nci Taha Mert Turan(Etki Koleji), 3'üncü Ayaz Eren Tilkidoğu (Bilfen). Küçük Kızlar; 1'inci Fatma Begüm Uyar (Bilfen), 2'nci Defne Karaman     (Bilfen), 3'üncü Nehir Tuna (Bilfen). Küçük Erkekler; 1'inci Deniz Şen (Bilfen), 2'nci Bartu Öner (Bilfen), 3'üncü M. Selim Topbaş (Bilfen).Yıldız Kızlar       1'inci Fatma Yüksel (Bilfen), 2'inci Adasu Kahraman (Tema Bahçeşehir), 3'üncü Zeynep Sinem Uçar (Bilfen).

Yıldız Erkekler; 1'nci Kemal Poyraz Ertekin (Mektebim). 2'nci Sarp Tuzlatji (Bahçeşehir Halkalı), 3'üncü Murat Aşık (Bilfen).

 
Başkent 3.’sü kupasını aldı
 
Milli Judoculardan ortak kamp
YORUMLAR
 Onay bekleyen yorum yok.

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Neleri kabul ediyorum: IP adresimin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın, yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
 

Bu haber henüz yorumlanmamış...

FACEBOOK YORUM
Yorumlarınızı Facebook hesabınız üzerinden yapın hemen onaylansın...
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Başkent 3.’sü kupasını aldı
Ankara U-18 Genç Erkekler Basketbol Ligi’nde üçüncülük elde eden Mamak ...
Bakan Kasapoğlu İzlanda'ya gidecek
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, A Milli Futbol Takımı'na ...
Fransa Türkiye’de nakavt oldu
Türkiye'nin EURO 2020 Elemeleri'nde Fransa'yı 2-0 yendiği karşılaşma, ...
 
Filenin Efeleri liderliğini sürdürdü
2019 CEV Avrupa Altın Ligi’nde mücadele eden A Erkek Milli Takımımız, ...
Şimdi spor zamanı
İzmir Büyükşehir Belediyesi Yaz Spor Okulları, 17 Haziran Pazartesi gününden ...
Futbol turnuvası nefesleri kesti
Balıkesir, Dursunbey İlçesi Göbül Mahallesinde düzenlenen ve 8 takımın ...
 
Türkiye 'Güneş' açtı
Son dünya şampiyonu Fransa'yı yenen A Milli Futbol Takımı, teknik direktör ...
Milliler şampiyonu devirdi
A Milli Futbol Takımımız 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu ...
Coşkulu oynadık
A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Güneş, "Güvenli, coşkulu ve akıllı ...
 
ANAYURT GAZETESİ
YAZARLAR
Orhan SELEN
Orhan SELEN
Düşünme düşmanlığı
M. Yahya EFE
M. Yahya EFE
Yaşamın kaynağı sevgidir…
M. Arif DEMİRER
M. Arif DEMİRER
Amerikalı Şeril ile bizim Şebnem hanımın iki farklı Atatürk’ü
Murat POLAT
Murat POLAT
Erdoğan’ın gönlündeki vekiller
Güran TATLIOĞLU
Güran TATLIOĞLU
İkinci Dünya Harbi Harp Öncesi Almanya (8)
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
FACEBOOK'TA ANAYURT GAZETESİ
TWITTER'DA ANAYURT GAZETESİ
ARŞİV
Ana Sayfa Türkiye Dış Haberler Ekonomi Spor Magazin Kültür-Sanat Güncel-Dizi
KünyeHakkımızda KünyeKünye İletişimİletişim KünyeReklam FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ RSSRSS Sitene EkleSitene Ekle Günün HaberleriGünün Haberleri
Maxiva